Réservatioun Online
join us on facebook

T.C.Réimech News

4
Dez
2017
TCR X-Mas Party 2017

Sonndeg, den 10. Dezember 2017 ab 16 Auer

Traditionnel X-MAS Party am a ronderëm d'Clubhouse am Parc Brill zu Réimech

Fir Iessen an Gedrënks ass gesuerg

Weider News

Datum Titel
6. Okt 2017 Wantertraining Tennisschoul
29. Jul 2017 TCR Stand op der Welleschter Kirmes 2017
5. Jun 2017 Gréin Open 2017
26. Mï¿ 2017 Porte ouverte 2017 - 23.04.17
7. Aug 2016 Réouverture terrains Remich

Nächst Tournoien

 

Tabellen

  • U18 Garçons 2017
    Nationale 3 - Poule B
    Club Pts
    1 Cap on Line 1 12
    2 Senningerberg 1 10
    3 Howald 3 9
    4 Remich 1 7
    5 Arquebusiers 2 4
    6 Schifflange 2 3
  • U8 Débutants 2017
    Nationale I - Poule B
    Club Pts
    1 Spora 1 9.5
    2 Husen 1 7
    3 Remich 1 6.5
    4 Schifflange 1 4.5
    5 Lorentzweiler/Bissen 2 2.5
  • Loterie Nationale Coupe FLT Seniors Hommes 2017
    Hommes - Tour 1
    Club Pts
    1 Elwen 1 3
    2 Nordstad 1 3
    3 Walfer 1 3
    4 Réimech 1 2
    5 Schuttrange 1 1
    6 Dudelange 1 0
    7 Jonglenster 1 0
    8 Senningerberg 1 0
  • Loterie Nationale Coupe FLT Seniors Hommes 2017
    Hommes - Tour 2
    Club Pts
    1 Spora 1 3
    2 Diekirch 1 2
    3 Esch 1 2
    4 Sandweiler 1 2
    5 Nordstad 1 1
    6 Peiteng 1 0
    7 Réimech 1 0
    8 Gasperech 1 0
  • U10 Garçons Débutants 2017
    Nationale I - Poule B
    Club Pts
    1 Nordstad 1 12
    2 Howald 1 11
    3 Junglinster/Contern/Remich 1 9
    4 Echternach 1 7
    5 Senningerberg 1 5
    6 Lorentzweiler/Bissen 2 1
  • Weabe League Dames 2017
    Nationale IV - Poule A
    Club Pts
    1 Bettembourg 1 18
    2 Schuttrange 1 14
    3 Roodt/Syre 1 7.5
    4 B.E.I. 1 7.5
    5 Colmar Berg 1 7.5
    6 Heiderscheid 1 5
    7 Remich 1 3.5
  • U14 Filles 2017
    Nationale 3 - Poule A
    Club Pts
    1 Husen 1 10
    2 Remeleng-Kayldall 1 6.5
    3 Stade 1 6
    4 Remich/Schuttrange 1 5
    5 Sandweiler/Walferdange 1 2.5
  • Weabe League Hommes 2017
    Nationale III - Poule A
    Club Pts
    1 Esch 1 21
    2 Contern 1 16
    3 Cap on Line 1 14
    4 Remich 1 14
    5 Walferdange 1 7
    6 Bridel/Koplescht 1 6
    7 Roodt/Syre 1 4
    8 Bettembourg 1 2
  • U14 Garçons 2017
    Nationale 3 - Poule A
    Club Pts
    1 Petange 1 14
    2 Bonnevoie 2 12
    3 Howald 2 8
    4 Cap On Line 2 7
    5 Remich 1 2
    6 Gasperich 2 2
  • U10 Filles Débutantes 2017
    Nationale I - Poule A
    Club Pts
    1 Sandweiler 1 8
    2 Arquebusiers 1 8
    3 Cap on Line 1 7
    4 Husen 1 4
    5 Remich 1 3
    6 Lorentzweiler/Bissen 2 0
  • Seniors Hommes Réserves 2017
    R4 - Poule B
    Club Pts
    1 Esch 2 18
    2 Remeleng-Kayldall 3 15.5
    3 Remich 2 11.5
    4 Steinfort 3 11
    5 Grevenmacher 3 10
    6 Cap on Line 3 8
    7 Gasperich 2 8
    8 Walferdange 4 2
  • Seniors Hommes Réserves 2017
    R5 - Poule A
    Club Pts
    1 Nordstad 3 20
    2 Schifflange 4 15
    3 Echternach 2 12
    4 Heiderscheid 2 9
    5 Lorentzweiler 3 9
    6 Belvaux 4 8
    7 Sandweiler 3 6
    8 Remich 3 5

Läscht Matcher